Michał Witkowski Partner Zarządzający

„Potrafię wykrzesać z ludzi więcej, niż sami sądzą, że są w stanie osiągnąć…”

 

Jako konsultant transformacji biznesu, menedżer projektów wdrożeniowych specjalizuje się w:

  • programach rozwoju strategii
  • zarządzaniu procesami
  • zarządzaniu rozwojem wewnętrznym organizacji
  • zarządzaniu efektywnością
  • umiejętnościach biznesowych

Doświadczenie:

Od 20 lat zajmuje się rozwojem kompetencji i biznesu. Pracował w firmach doradczych i szkoleniowych prowadząc wielowymiarowe projekty oceny i rozwoju kompetencji. Przez 7 lat zarządzał całością obszaru rozwoju w międzynarodowej korporacji. Zbudował i wdrożył system rozwoju obejmujący programy wdrożeniowe, menedżerskie, marketingowe, sprzedażowe oraz dla talentów. Wdrażał i rozwijał narzędzia IT wspierające zarządzanie efektywnością i rozwojem kompetencji oraz procesów biznesowych.

Zrealizował m.in. takie projekty jak budowanie strategii biznesowej dla 4 krajów z regionu CEE, wdrożenie systemu MBO i zarządzania efektywnością,  wdrożenie SAP m.in. dla procesów sprzedaży, zakupów, księgowości, wdrożenie standardów sprzedaży i systemu zarządzania efektywnością wizyt handlowych, mapowanie i rozwój procesu rozwoju, zarządzanie zmianą w procesie akwizycji.

 

Edukacja

Jest absolwentem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Psychologii Organizacji i Pracy. Uczestniczył w dziesiątkach szkoleń organizowanych przez czołowe Polskie i międzynarodowe firmy doradcze i szkoleniowe z obszarów strategii, zarządzania ludźmi, procesami, projektami, sprzedaży czy marketingu. Certyfikowany w Niemczech trener Insights oraz Praktyk NLP.

 

O sobie

Budowanie skutecznych i innowacyjnych rozwiązań jest jego pasją. Ceni sobie ludzi, którzy nie boją się wykraczać poza standardowe ścieżki i posiadają determinację we wdrażaniu rozwiązań nie bojąc się malkontentów.